Богословська хоче 250 тисяч за "крадений хрестик"

Максим Опанасенко
23 серпня 2013р. 9:06

Печерський райсуд відкрив провадження за позовом нардепа від Партії регіонів Інни Богословської до члена київської "Свободи" Олександра Аронця. Про це повідомляєпрес-служба "Свободи".

Богословська вважає, що у червні Аронець оббрехав її, написавши у своїх соцмережах, що вона вкрала хрестик у Верховній Раді. Депутат вимагає 250 000 гривень і спростування недостовірної інформації.

міського комітету Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олександра Аронця як спробу влади остаточно монополізувати весь інформаційний простір країни, додавши до підконтрольних владі ЗМІ ще й соціяльні мережі.

"Єдине, що влада зараз не контролює, – це соціяльні мережі, де формується опозиційна громадська думка. Саме тому спершу одному "регіоналові" не сподобалося, що я його фотографую, після чого він піднімався до мене на балкон ВРУ і погрожував, а зараз уже иншій "біло-блакитній" не сподобався мій допис у "Фейсбуці" та "Твіттері". Богословська заявляє, що вона не крала хрестика, хоча і постраждалий Олег Гелевей, і інші свідки бачили це. Цей позов свідчить про те, що одіозна "регіоналка" впізнала себе у словах "відьма" і "мадам кастрюлькіна" і тепер вимагає через суд гроші та спростувань" - заявив Аронець

6 червня Аронець у Фейсбуці звинуватив Богословську в крадіжці хрестика. Він повідомив, що Богословська зірвала хрестик під час сутички у Верховній Раді: "Під час сутички, що відбувалась біля трибуни ВР Богословська зірвала і вкрала хрестик у народного депутата Олега Гелевея!", - сказав він. При цьому він додав, що Олег Гелевей викликав у Верховну Раду міліцію і буде писати заяву за фактом крадіжки. 

 

Теги: Київ