Якість школи тепер можна "промацати" он-лайн

Максим Опанасенко
23 серпня 2013р. 9:58

Наскільки розумні школярі вчаться в тій чи іншій школі і на скільки успішно вони складають зовнішнє незалежне оцінювання, відтепер можна дізнатися он-лайн. Відповідний проект запустили "Тексти".

"Тексти запускають онлайн-інструмент для визначення найкращої школи у вашому районі Шукаю тебе, школо. Це рейтинг шкіл на основі ЗНО, над яким ми працювали більше року. Довелося обробити понад 20 тисяч файлів з даними по ЗНО. Найбільшою проблемою виявилося прив'язати школу до карти, оскільки у даних по ЗНО була назва школи, але не було її адреси. Адреси ми знайшли на сайті ЦВК, де є перелік практично усіх шкіл, адже в них розміщуються виборчі дільниці. Найгірше те, що назви шкіл у базі ЦВК і базі із результатами ЗНО відрізнялися. Автоматизувати процес було вкрай важко, значу частину роботи доводилося робити вручну" - кажуть розробники. 

Зате тепер, на сайті можна ввести номер школи в порожнє поле і отримати всю інформацію про те, як її школярі склали ЗНО і скільки шкіл є гіршими чи кращими за обрану.

Коротку інструкцію користування шукайте тут - http://texty.org.ua/pg/news/editorial/read/48023/TeKSTY_vyznachyly_rejtyng_shkil_za_danymy_ZNO


 

Теги: Київ