Колег Попова оштрафували на 680 грн за ігнор суду

Максим Опанасенко
23 серпня 2013р. 10:18

Мерію оштрафували на 680 гривень за невиконання судового рішення щодо поновлення директора "Київської фортеці" Віталій Кулінича. Про це повідомляє нардеп від "Батьківщини" Олександр Бригинець з посиланням на відповідь з Державної виконавчої служби.

"Кулінич, поза всяким сумнівом, складна людина і чиновникам з ним працювати не легко. Але саме завдяки своїй принциповості і непоступливості, він здобув славу справжнього захисника Київської фортеці. Адже саме завдяки його наполегливості було в судах «відбито» не один фрагмент, і не одна територія Київської фортеці, яку хотіли забрати в приватну власність. Безумовно, КМДА комфортніше без Кулінича, але киянам спокійніше за Київську фортецю, коли її очолює пан В’ячеслав. Я радий, що суд поновив його на посаді керівника закладу і вкрай здивований, що київська влада готова витрачати гроші на штрафи, аби лише відтягнути поновлення" - каже Бригинець.

Кулінича звільнили наказом Мінкульту 17 липня 2012-го. Причина - неодноразові порушення трудової дисципліни. Директор звернувся до Окружного адміністративного суду Києва з позовом щодо поновлення його на посаді і виграв суд. Але Департамент культури не виконує рішення суду. Подальше виконання судового рішення має бути організоване відповідно до вимог чинного законодавства.

Теги: Київ