МОЗ збирає базу хабарників під час медоглядів

Маша Землянська
23 серпня 2013р. 10:50

У Міністерстві охорони здоров'я просить повідомляти про випадки корупції під час медоглядів. Про це повідомляє начальник Управління охорони материнства, дитинства і санаторно-курортного забезпечення Альона Терещенко. І додає номер телефону, за яким про хабарників-педіатрів можна розказати - 253-45-78.

“Якщо вам стало відомо, що в певному медичному закладі охорони здоров'я продають медичні довідки або пропонують придбати довідку про щеплення, будь ласка, відразу звертайтеся до Міністерства охорони здоров'я на "гарячу лінію" або за телефоном у Києві — (044) 253-45-78. Нам надзвичайно важливо почути вашу думку і ще важливіше — не дозволити дискредитувати державну програму імунізації”, – наголосила Терещенко.

Профілактичні медичні огляди учнів до школи Уряд повернув у січні. Раніше їх було скасовано і вирішено – батьки самі мають вести дитину до лікарів і отримувати довідку про стан здоров'я. Батьки запевняють: вони не проти додатково перевірити здоров’я своєї дитини, але навряд чи медогляд цьому допоможе. А ті, хто восени вже водив дитину на обстеження пояснюють, що нічого хорошого з того не вийшло. Медики заповнюють довідки «зі стелі», а тому про справжнє здоров'я можна тільки здогадуватись. І це при тому, що займатися спортом без ризику для життя може тільки кожний третій школяр. Проте київським школярам таки доведеться проходити щорічний медогляд не у школах, а в поліклініках. Київ і область не потрапили в перелік регіонів, для котрих медогляди проведуть прямо у навчальних закладах.


Теги: Київ , діти