Корнацький заявляє про гостей з міліції

Максим Опанасенко
23 серпня 2013р. 12:20

Власник ТОВ "Агрофірма Корнацьких" біля села Кам‘яна Балка (Миколаївська область), кандидат в нардепи від "Батьківщини" Аркадій Корнацький скаржиться на візит міліції. Про це він пише на своєму Фейсбуці.

"Сьогодні зранку міліція знову приїхала на поля Агрофірми Корнацьких, щоб не давати збирати врожай соняшника. Сьогодні «правоохоронці» будуть не лише намагатися зупиняти комбайни, а й арештовувати комбайнерів, які вийшли у поле, виконуючи прямий письмовий наказ в.о. генерального директора підприємства. При цьому показово, що до керівництва агрофірми ніхто не звертався, жодних постанов або рішень суду не надавав, міліціонери разом із судовим виконавцем просто приїхали у поле і почали зупиняти техніку та залякувати простих робітників. Вже зараз у поля підтягуються мешканці Чаусова-2, щоб не допустити міліцейського свавілля. Є інформація, що до чаусівських полів вже везуть «беркут», який традиційно буде із зброєю кидатися на мирних селян" - пише Корнацький.

18 червня молодики з рушницями вже намагалися захопити агрофірму Корнацького. Опісля, кандидат кілька разів скаржився на підпали полів. Корнацький балотувався на виборах у 132 окрузі у Первомайську, де визнали перемогу регіонала Віталія Травянка після того, як беркут штурмом забрав протоколи та печатку окружкому, а потім визнали результати такими, що не підлягають встановленню - округ потрапив до 5-ти проблемних округів. Арсеній Яценюк з трибуни Верховної Ради звернувся до Генпрокурора Віктора Пшонки із закликом розслідувати цей інцидент, як тиск на кандидата в депутати. Міліція розслідує напад, частина нападників затримана. В одному з них Facebook-спільнота впізнала так званого "журналіста Пилипишина" - молодика, котрий влаштовував сутички на проблемному окрузі №223 у Києві, де під час виборів до Ради у жовтні 2012-го балотувалися екс-голова Шевченківської райдержадміністрації Віктор Пилипишин і кандидат від "Свободи" Юрій Левченко. 

 


Теги: Київ