Суд не хоче повертати ТВі колишньому власнику

Маша Землянська
23 серпня 2013р. 12:44

Господарський суд 23-го серпня відмовив у задоволенні позову компанії Wilcox Ventures щодо визнання недійсним рішення загальних зборів ТОВ «Медіа інфо», компанія-власника ТВі, від 18-го квітня, на яких був відчужений капітал Wilcox на користь компанії Balmor Investment. Власне що дало змогу витіснити з компанії старого власника каналу Костянтина Кагаловського. Про це повідомляє «Телекритики».

"Рішення про відмову ухвалила суддя В. Ламака. Позивачі не вимагають грошової компенсації. Серед позовних вимог - визнання недійсним рішення загальних зборів  від 18 квітня, скасування державної реєстрації та визнання права власності на частку у статутному капіталі «Медіа інфо» за компанією  Wilcox Ventures. У коментарі «Телекритиці», представник позивача, адвокат Інна Москаленко зазначила, що вони планують подати апеляційну заяву, оскільки вважають, що рішення зборів ТОВ «Медіа інфо» недійсне", - йдеться в повідомленні.

23-го квітня Олександр Альтман проголосив себе новим власником ТВі, а новим гендиректором каналу призначив Артема Шевченка. Засновник ТВі Костянтин Кагаловський назвав це рейдерським захопленням. Журналісти каналу розслідували, що в Альтмана немає жодних документів, а з інформації "Української правди" єдиним власником Balmore Invest Limited є резидент Австралії новозеландського походження Рейчел Емі Еріксон. Вона ж є єдиним директором цієї компанії. Кагаловський подав позов до лондонського суду, де вже влітку Олександр Альтман заявив, що готовий повернути телеканал попередньому власнику. 

 


 

 

Теги: Київ , ТВі