Задля сесії Герегу заспамили 75 звернень-близнюків

Максим Опанасенко
23 серпня 2013р. 13:15

Тисяч звернень від бюджетників, про які заявила секретар Київради Галина Герега перед проведенням скандальної сесії у понеділок, 19 серпня, насправді не було. Таку інформацію від мерії отримав журналіст Мустафа Найєм.

"Вы помните, как перед проведением последней сессии Киевского городского совета Галина Герега заявила, что "в секретариат Киевсовета поступили тысячи обращений от бюджетных организаций, профсоюзов, общественных организаций города с требованием провести сессию". В тот же день я отправил информационный запрос с просьбой передать копии этих обращений. Сегодня я получил ответ от имени некоего Владимира Самовара (vladsamovar@ukr.net). Если верить полученному, всего было не "тысячи" обращений, а 112. При этом 75 полностью идентичны и написаны управлениями образования районных горадминистраций - от имени дошкольных и школьных заведений" - пише Найєм на своєму Facebook. Він також виклав їх всі на http://www.ex.ua/409402587522.

Понеділкова сесія Київради проводилася при блокуванні міліцією адміністративної будівлі і масштабному мітингу київських бюджетників. Опозиційні нардепи і громадські активісти, котрі заявляють, що повноваження київських депутатів вичерпалися ще в червні і сесія - незаконна, пробували прорватися на засідання. Відтак, виникла бійка з "Беркутом". 

Для довідки

Нардепи і активісти намагалися завадити роботі Київради і повторити сценарій 11-го липня. Тоді, наголошуючи на незаконності сесії, народні депутати від "Батьківщини", УДАРу і "Свободи", заблокували трибуну Київради. Тим часом під стінами будівлі на Хрещатику, 36, протестували кілька сотень киян та активістів  – люди заявляли про закінчення повноважень київських депутатів і незаконність їхніх рішень, адже повноваження нинішньої Київради вичерпалися у травні. П’ятий рік містом фактично керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається з уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. 8 серпня місцевий депутат від фракції "Столичні реформи" Юрій Дмитрук направив до Окружного адмінсуду позов із вимогою визнати право нинішньої Київради працювати до чергових місцевих виборів. Суддя Володимир Данилишин визнав Київраду повноважною до чергових виборів.

 

Теги: Київ