Директорка "Кофе Хауза" втекла від вибачень

Галина Танай
23 серпня 2013р. 15:49

Директорка "Кофе Хауза" втекла від вибачень

Директорка "Кофе Хауза" в Дрім Тауні втекла від журналістів і Івана Філіповича, перед яким збиралась офіційно перепросити за українофобство у своєму закладі. Про це "Свідомо" розповів Іван Філіпович.

За словами Івана, директорка "Кофе Хауза" Марина Волкова зателефонувала і запропонувала зустрітись на каву в Дрім Тауні. Непереконливо попросила вибачення і заявила: вся проблема у стажері, який ще "не довчив" правила поводження з клієнтами. Як каже Філіпович, це щонайменше лукавство: офіціантка Тетяна Анісімова працює в закладі вже давно, і аналогічні претензії вже є в книзі скарг. Зустрічатися з Волковою клієнт відмовився. "Я свою гідність за каву не продаю. А жертва-офіціант мені не потрібна. Справа не в офіціантці Тетяні Анісімовій, а в політиці компанії", - говорить Іван.

Далі - цікавіше. Журналісти телеканалу "Інтер" запропонували Івану записати інтерв'ю в "Кофе Хаузі" - і заодно поспілкуватися з Волковою. Чоловік погодився, директорка кав'ярні теж. Але на місці з'ясувалось, що пані Волкова просто зникла. Їй дзвонили працівники "Кофе Хауза" - жінка не виходила на зв'язок. Перепросин перед камерами не вийшло. До речі, в телефонній розмові з Іваном Волкова просила чоловіка не давати інтерв'ю. Проте Філіпович заявив, що відмовлятись від спілкування з журналістами не збирається, і дасть інтерв'ю телеканалам "Інтер" та "24".

Інцидент стався з Іваном Філіповичем в ТРЦ «Дрім Таун», що на Оболонському проспекті, 21-Б. В закладі з клієнтом підкреслено спілкувались російською, персонал поводився некоректно і дозволив собі висміяти чоловіка. Один з офіціантів розповів Івану, що спілкування винятково російською - це політика компанії, прописана в брошурах з корпоративними правилами. "Здесь все прекрасно понимают русский язык, и для 1% "повернутых" никто стандарты менять не будет!" - такий принцип "Кофе Хауз" офіціанту озвучили на тренінгу для персонала. Після спілкування зі "Свідомо" директорка закладу в Дрім Тауні обіцяла принести офіційні вибачення перед Іваном Філіповичем.

Теги: українофобство , права споживачів , Кофе Хауз , Київ , Дрім Таун