Ще одного кривдника черниць з Лаври арештували

Маша Землянська
24 серпня 2013р. 10:44

23-го серпня за клопотанням прокуратури Печерський райсуд прийняв рішення про арешт підозрюваного у замаху на умисне вбивство й розбійному нападі на настоятельку Свято-Покровського монастиря та її помічницю.

"У рамках розслідування кримінального провадження у замаху на умисне вбивство київських черниць одному з фігурантів справи, 33-річному мешканцю селища Коцюбинське Київської області, оголошено про підозру у скоєнні ще одного злочину стосовно монахинь – розбійного нападу. Суд підтримав позицію прокуратури щодо обрання підозрюваному міри запобіжного заходу у вигляді взяття під варту", - йдеться в повідомленні прокуратури.

15-го червня до міліції надійшло повідомлення про те, що на території Києво-Печерської Лаври зникли дві монахині. Для їх пошуку біли задіяні рятувальні служби та підрозділи міліції. За два дні зниклі монахині повернулись на територію Лаври. Міліція стверджує: викрадача Лаврських черниць знайдено. Викрадення панянок здійснили обікрадені шахраями, які підозрювали,  що їхні кровні гроші можуть зберігатися у Свято-Покровському жіночому монастирі. У викраденні підозрювали брата екс-нардепа Сергія Бута - у якості запобіжного заходу його посадили на 3 місяці. 

Теги: Київ , мілція , Лавра