Тимошенко з тюрьми: Все буде добре

Маша Землянська
24 серпня 2013р. 12:21

Лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко переконана, що процес позитивного становлення нашої молодої європейської країни вже став незворотнім. Власне листа з такими словами вона написала з нагоди Дня Незалежності:

"22 роки нашій єдиній у світі, найкращій країні.

Тоді, 22 роки тому, ми вірили, що через двадцять, та ні - вже через десять років у нас буде збудована сильна, демократична, правова держава, органічна частина об’єднаної Європи.

Поки що так не склалося… Не вийшло так, як ми хотіли…

І все ж, навіть за наявності всіх цих міжгірь, фальшивих браслетів на руках біглого ректора, сімейного корумпованого уряду, потішної Київради, видатних стоматологів та інших екзотичних обставин; навіть за всього цього сорому, навіть за всіх неприємностей та прикрощів, які ми зараз переживаємо, варто кожен день, кожну мить цінувати вибір, який нація зробила в 1991 році. Тоді ми все зробили вірно.

Сьогодні ми йдемо крізь історію. Це не легка романтична прогулянка. Ми йдемо з кайданами на ногах,  із рекордною корупцією правлячої Сім’ї, із торгівельною блокадою на північних кордонах, із узурпованою частиною нашого Криму, з шаленою протидією нашим європейським перспективам, з несамовитим болем у душі, з труднощами та проблемами. Але ми йдемо вперед, вчимося нести відповідальність за нашу вистраждану незалежність. Процес позитивного становлення нашої молодої європейської країни вже став незворотнім. Нам ніколи не було і не буде легко. Такий вже в нас генетичний код, така історія, така доля. Підписання та ратифікація Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС теж знаходиться в зоні ризику – це ще одне наше історичне випробування. На цьому шляху ми не самотні – у нас є друзі, є ті, хто теж вірить в Україну разом з нами. Ми маємо довести, що ми достойні бути в Європейській родині. До нас демократичний світ ставиться з надією, з вірою, що ми варті кращої долі.

Для всіх нас приклад ставлення до України є. Ставтеся до неї і любіть її так, як робить це все життя справжній син України Левко Лук’яненко, який саме сьогодні, в День Незалежності, святкує свій 85-тий день народження. Він народився в один день з нашою незалежністю і дихає з нею в унісон. Я вітаю пана Левка та знаю, що він ще багато зробить для нашого майбутнього.

и як країна, як нація вже відбулися… Це головне. Нас вже нікому не скасувати, не заборонити. День Незалежності – це не свято політиків, не парад, не літаки над Хрещатиком і не білборди з вітаннями. Це  - День єдності всіх українських душ по всьому світові. У нас є своя безцінна земля, своя мова, своя історія, свої герої і обов’язково буде своє вистраждане майбутнє.

Важко бути оптимістом там, де я зараз перебуваю. Але я знаю, що в України все буде добре.

З Днем народження, Україно!"

Теги: Київ , Тимошенко