Повернення Roshen у Росію може затягнутися

Маша Землянська
24 серпня 2013р. 12:56

Повернення кондитерської продукції компанії Roshen на російський ринок може затягнутися. Про це заявив головний санлікар Росії Геннадій Онищенко, повідомляє Інтерфакс.

"За минулий тиждень ми так і не отримали жодних пропозицій від української сторони в рамках реалізації наших домовленостей, що стосуються механізму повернення продукції", - сказав Онищенко. І додав: "Учора від української сторони мені був представлений багатосторінковий фоліант англійською мовою, який не має нічого спільного з форматом домовленостей". За словами Онищенка, цей документ українська сторона представила через міністерство економічного розвитку: "Це дає мені підстави вважати, що українська сторона сприймає це технічне питання як політичне і діє в цій логіці. При такому розвитку і при такій оцінці подій мені видається, що наше просування з даного питання йде на кілька років у майбутнє".

Наприкінці липня Росії висловила претензії до якості продукції Roshen через перевищену норму токсичної речовини - бензопірену. Таким чином Росія закрила свій кордон для українських солодощів. Директор з розвитку Roshen Євгеній Вовчановський оцінив "шоколадну війну" у мільярд гривень збитку до кінця року.

 

Теги: Київ , Росія