За Януковича "з діркою" активіста можуть ув'язнити

Максим Опанасенко
25 серпня 2013р. 17:44

Координатора Громадського Руху Фонд-УПА Андрія Подільського звинувачують у пропаганді насильства та жорстокості. Про це повідомляє прес-служба "Чорного комітету"

Причина - футболки із зображенням президента Віктора Януковича з цяткою на голові. "Слідчим Бураком С.І. внесено до ЄРДР кримінальне провадження №12013090020000850 порушене за ознаками злочину передбаченого ч.1 ст.300 Кримінального кодексу України. (Ввезення, виготовлення або розповсюдження творів,що пропагують культ насильства і жорсткості....)" - йдеться в повідомленні. За це хлопець може отримати до 3 років. Подільського арештували 22 серпня в Івано-Франківську. " У нього було вилучено 8 білих футболок із зображенням обличчя та червоною цяткою на чолі, книгу Дмитра Яроша «Нація і Революція», два диски з патріотичними піснями та фільмами" - кажуть у "ЧорКомі".

У суботу кияни до Дня Незалежності розгорнули великий банер з "простріленим" Януковичем. Символічно портрет президента з плямою на голові пронесли під будівлею Служби безпеки. Кількох чоловік намагалися затримати, але їх відбили. 

У січні за графіті з Януковичем сумські хлопці Михайло Писарцов та Дмитро Данілов отримали 2 роки позбавлення волі, Ігор Ганненко – 1,8 років. Їм "пришили" ще й облиття синагоги фарбою та підпалил димовою шашкою підвалу. Володимир Никоненко, який проходив лише в епізоді з графіті, отримав один рік трудової колонії. Малюнок із застреленим Януковичем після вироку хлопцям почав з`являтися в інших містах, зокрема у Києві.

 

Теги: Київ