"Голос Америки" чекає суд за індіанців і Януковича

Галина Танай
26 серпня 2013р. 13:13

"Голос Америки" чекає суд за індіанців і Януковича

Видання US-Ukraine Observer має намір подати до суду на "Голос Америки" за публікацію матеріалу про Віктора Януковича та заступника генпрокурора Рената Кузьміна.  Каменем спотикання стала рекламна стаття про зустріч американських індіанців із Віктором Януковичем, що нібито дискредитує Україну загалом і президента зокрема. Про це йдеться в заяві US-Ukraine Observer.

У заяві наголошується, що вашингтонський офіс US-Ukraine Observer "шукає правові заходи відносно радіо уряду США мережа "Голос Америки" і одного із її журналістів Олексія Кузьменка". "Кузьменко розмістив на веб-сайті "Голосу Америки" статтю, що містить перекручені факти, які, з точки зору Observer, є образливими для президента України. Можна дійти висновку, що його мотивацією у написанні статті була дискредитація України та висловлення своєї політичної позиції", - заявили в US-Ukraine Observer. А вся біда через те, що рекламну статтю, що її US-Ukraine Observer розмістив у The Washington Times, журналіст Олексій Кузьменко назвав рекламною заявою Януковича і Кузьміна.

Скандал спалахнув навколо статті про зустріч американських індіанців із Віктором Януковичем, яку 23 липня з подачі US-Ukraine Observer надрукували у The Washington Times. Матеріал розмістили на правах реклами. Цю статтю, а також лист Рената Кузьміна до Барака Обами оплатив американський бізнесмен, юрист Френк Абернаті. Абернаті проживає у штаті Теннессі, має бізнес в Україні і багато подорожує. Він вважає, що в американських ЗМІ Україна висвітлюється здебільшого негативно і вирішив покращити імідж нашої країни.  За словами Абернаті, за розміщення трьох рекламних шпальт протягом трьох місяців він заплатив Washington Times 11,5 тисяч доларів.

 

 

Теги: Київ , Янукович , Голос Америки , індіанці , реклама , суд