У вівторок святкуйте народження Богдана Ступки

Софія Кущ
26 серпня 2013р. 23:46

У вівторок святкуйте народження Богдана Ступки

У вівторок, 27 серпня, приходьте у кінотеатр "Кінопанормама" святкувати 72-тий день народження Богдана Сільвестровича. Тут вперше покажуть документальний фільм про актора «Богдан Ступка. Забудьте слово смерть». Початок о 19, вхід на показ вільний.

Цей фільм, як обіцяють організатори (телеканал "Інтер" та "Кінопанорама)" - яскрава біографія, яку актор Ступка розповість нам з екрану особисто. Так, наче не було ніякої смерті рік тому, наче він досі разом з нами і ділиться своїми роздумами про життя і людей. В основі фільму - ексклюзивне інтерв’ю Богдана Сільвестровича, записане за декілька років до липня 2012. Автобіографію доповнять рідні, друзі та колеги - Армен Джигарханян, Олег Табаков, Костянтин Райкін, Ада Роговцева, Даніель Ольбрихський, Рената Літвінова, Геннадій Хазанов, Кшиштоф Зануссі... А ще глядачів запросять до «святая святих» Богдана – його дому.

Богдан Сільвестрович народився в селищі Куликів Львівської області. Не вступивши до політехнічного інституту, працював учнем слюсаря. Потім став фотографом в астрономічній лабораторії (лаборант-обчислювач на перемінних зірках). Був ведучим в джаз-ансамблі «Медікус». У 1961 році закінчив театральну студію імені Марії Заньковецької. З 1999 по 2001 рік - Ступка був міністром культури і мистецтв України в уряді Віктора Ющенка. З 2001 року до останніх днів був художнім керівником Театру імені Івана Франка. Одну з останніх кіноролей Ступка зіграв у кримінальній драмі Олега Погодіна «Дім». 


 

Теги: Кіно , Кінопанорама , Ступка , Київ , вечір