Екологи благають швидше забрати у "Немо" дельфінів

Галина Танай
27 серпня 2013р. 9:01

Екологи звернулись до голови Державної екологічної інспекції України Павла Жили з вимогою якнайшвидше вилучити дельфінів з незаконного дельфінарію "Немо". Захисники дельфінів впевнені: над тваринами знущаються, і забрати їх треба негайно. Про це повідомляє "Форум порятунку Києва".

Наразі у "Немо" все ще залишаються чотири дельфіна-афаліни, два морських котика і морський лев. Екологи запевняють: тварини утримуються в хлорованій воді і змушені брати участь у виступах, система тренувань до яких заснована на відчутті голоду. Постійний стрес, шум, неякісне ветеринарне забезпечення, нестача руху, шкірні хвороби - все це може вкоротити дельфінам віку, якщо їх негайно не перевезуть до Севастопольського дельфінарія.

Скандал навколо "Немо" піднявся після того, як екологи заявили: дельфінарій вже кілька років працює без дозвільної документації, а тварин там утримують не у морській воді, а підсоленій з Дніпра. Господарський суд ухвалив рішення, за яким "Немо" мають знести протягом 30 днів. Проте дельфіни досі залишаються в "Немо".


Теги: Немо , дельфіни , Київ