На електричку до Борисполя підкинули ще 33 млн

Максим Опанасенко
27 серпня 2013р. 10:24

Державне підприємство "Дирекція з будівництва та управління національного проекту "Повітряний експрес" та інших інфраструктурних об’єктів Київського регіону" підписало угоду з "Південно-Західною залізницею" на будівельно-монтажні роботи по запуску електрички до Борисполя. Про це повідомляє "Вісник державних закупівель". 

Вартість угоди - 33 000 000 гривень. Роботи на ділянці "станція Дарниця - станція Бориспіль" залізничники мають закінчити до листопада. Варто зазначити, що це лише підготовчий період по спорудженню сполучення між Києвом і Борисполем.

У травні це саме державне підприємство вже підписало угоду з Китайською національною корпорацією машинної індустрії та генеральних підрядів на створення проекту і, власне, на будівництво залізниці "Київ - аеропорт "Бориспіль". Вартість угоди - 372 313 538 доларів. Це майже 3 мільярди гривень. І до листопада, згідно з договором, вже має бути зведена перша черга верхньої будови залізничної колії. Про ці роботи президент Віктор Янукович домовлявся в Китайські Народній Республіці у 2010-му і 2011-му. Доручення про реалізацію цього проекту Янукович дав в серпні 2011-го. Гроші Україна витрачатиме поки не свої - у липні 2011-го їх взяли в кредит у Експортно-імпортного банку Китаю. На яких умовах - невідомо. Опісля державне підприємство заплатило ТОВ "Ернст енд Янг" 3 200 000 гривень за консультації з приводу будівництва залізниці.

 

 

 

Теги: Київ