Кияни принесли Азарову каструлі: "Підрахуй!"

Максим Опанасенко
27 серпня 2013р. 12:39

Кілька десятків киян і очільників ОСББ і ЖБК прийшли вранці під Кабмін з каструлями і транспарантами. Вони вимагали від Уряду розібратися з дивною арифметикою "Київводоканалу" і "Київенерго".


 


 

Кияни кажуть - за гарячу воду і опалення платять двічі. Один раз - "Київенерго" - за підігрів води. Інший раз - "Київводоканалу" - вже за саму воду, котру підігріває "Київенерго". Виходить, за одну й ту саму послугу сплачувати треба двічі. 

Очільниця одного з голосіївських ОСББ Тетяна Зубенко каже - "Київенерго" до того ж вперто не хоче брати до уваги покази лічильників.

За її словами, у компанії вже протягом 5 років шукають виправдання не взяттю лічильників на облік і весь цей час вимагають сплати не за їхніми показами, а за кількість тепла, кількість котрого компанія сама визначила для кожного будинку. Відтак, переплата, за словами Зубенко, дорівнює сумі, котру кияни мали б платити. 


З собою активісти принесли пару каструль з водою. "Переливання з пустого в порожнє" - саме це, за їхньою думкою, роблять комунальники.

До киян вийшов представник Мінрегіонбуду. Він пообіцяв - організує зустріч ініціативної групи киян з міністром. І, можливо, з представниками "Київенерго" і "Київводоканалу".Мітингарі також відправили листа прем'єру Миколі Азарову з вимогою розібратися із ситуацією. Вимог у ньому всього кілька і вони прості - кияни хочуть платити за одну послугу один раз, отримувати цю послугу вчасно і в повному обсязі, а взамін обіцяють сплачувати - також сповна і вчасно.

Між ОСББ та Київенерго існує постійний конфлікт. Київенерго як і Київодоканал не хочуть визнавати себе постачальниками води та тепла, на чому наполягають ОСББ, щоб контролювати якість  послуг. При цьому Київенерго як і Київводоканал також вимагають від ОСББ доплат, які вчасно за такі будинки не перераховує мерія.

Теги: Київ