ДемАльянс: На нас вішають вбивство мера Феодосії

Максим Опанасенко
27 серпня 2013р. 14:33

Партія "Демократичний Альянс" заявляє про те, що голову кримського осередку партії Сергія Мокренюка звинучають у вбивстві мера Феодосії Олександра Бартенєва. Про це повідомляє прес-служба "ДемАльянсу".

"Про те, що мене підозрюють у вбивстві мера я дізнався з новин. Це чергова спланована провокація проти Демократичного Альянсу і мене особисто.Замість того, щоб шукати справжніх вбивць мера та встановлення їхніх мотивів, правоохоронці відробляють замовлення влади на боротьбу з «неугодними». Не здивуюсь, якщо зараз повним ходом йде фабрикація доказів моєї причетності", - заявив Мокренюк. Він вважає, що все це робиться з метою залякування.

У "ДемАльянсі" також заявляють - будуть захищатися і ще більше посилювати боротьбу з режимом.

У липні мер Феодосії Олександр Бартенєв помер у лікарні від отриманих вогнепальних ран. У Бартенєва стріляли у під'їзді власного будинку, вірогідно, з обрізу рушниці. Лікарі зробили кілька операцій, але врятувати чоловіка не змогли.  Нардеп від БЮТ Геннадій Москаль на своїй сторінці у Facebook навів основні версії злочину - контрабанда нафтопродуктів, яку "кришують" місцеве керівництво та правоохоронці, розподіл землі між Феодосією і Приморськом, між Феодосією і Коктебелем, інші земельні питання Феодосійської ради. 

 

Теги: Київ