В офісі Femen знайшли пістолет і гранату

Максим Опанасенко
27 серпня 2013р. 15:48

Під час міліцейського обшуку в офісі жіночого руху Femen працівники міліції знайшли пістолет і ручну гранату. Про це "Свідомо" повідомила лідер руху Ганна Гуцол.

"Это спланированная провокация против нас. Мы ожидали подобного. Это последний день, когда мы находимся в этом офисе - собирались выехать. На выходных тут никого не было. Работники милиции приехали на обыск, мотивируя его сообщением о хранении оружия и взрывчатки. Они очень быстро полезли к тому месту, где, в итоге, и нашли оружие - под потолком. Мы никогда не планировали никаких акций с оружием и не собирались никого убивать. Все, что найдено, нам подкинули сами правоохранительные органы" - каже Гуцол.


В середині серпня FEMEN заявили про чергове побиття. Кажуть, близько 21:00 в Одесі побили лідера руху Анну Гуцол, активістку Олександру Шевченко і консультанта Віктора Святського. Наприкінці липня невідомі жорстоко побили Ганну Гуцол в київському кафе "Бліндаж" на Малій Житомирській. 24 липня невідомі дуже жорстоко побили в Києві Віктора Святського. Напади у організації тоді пов'язували з приїздом до Києва президента Росії Володимира Путіна і патріарха Кирила - на святування 1025-річчя хрещення Русі. І одному, і іншому Femen'ки вже відомі - дівчата раніше влаштовували оголені акції протесту перед обома. Зараз в організації кажуть - на них чинять політичний тиск.

Теги: Київ