Міліція вирахувала Мельника

Максим Опанасенко
27 серпня 2013р. 16:19

Міліція вирахувала Мельника

Міліція встановила місце перебування екс-ректора Національного податкового університету Петра Мельника. Про це на брифінгу заявив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, повідомляє УНІАН.

“Місце знаходження пана Мельника встановлено. Зараз відбувається відповідна процедура щодо подальшої його екстрадиції на територію України. Наші колеги зараз займаються його затриманням, тому я зараз ще раніше часу відповідного затримання казати, де він, не буду, але він не в Україні”, - заявив Захарченко. 

Вранці 16-го серпня з'явилась інформація, що екс-ректор Податкової академії під паспортом брата затримали на білоруський митниці та відправили в Україну. До цього, 9-го серпня підозрюваний у хабарництві Мельник, який перебував під домашнім арештом - втік. Причому в цьому йому не завадив електронний браслет, який напередодні на його руку начепили міліціонери. Мельника затримали 27-го липня прямісінько в його кабінеті. Працівники МВС і Міндоходів стверджують - ректор попався на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень. Суддя Печерського райсуду Марія-Маргарита Пилаєва визначила Мельнику домашній арешт. Після зникнення підозрюваного міліція оголосила Мельникав розшук. Він же натомість вийшов на зв'язок зі слідчим і пообіцяв повернутись, "коли все заспокоїться". У понеділок Печерський райсуд постановив знайти і примусово доставити до суду Мельника. У середу Мельника оголосили в міжнародний розшук. А 15 серпня Печерський районний суд змінив запобіжний захід екс-ректору університету Державної податкової служби Петру Мельнику з домашнього арешту на звичайний.

Фото - www.radiosvoboda.org 

Теги: Київ