Про гранату у Femen міліції розповів анонім

Максим Опанасенко
27 серпня 2013р. 16:26

Міліція влаштувала обшук в офісі жіночого руху Femen на Михайлівській, 21б після повідомлення аноніма. Про це повідомляє прес-служба київського МВС.

"Сьогодні о 13.10 по спецлінії «102» до чергової частини Шевченківського рауправління столичної міліції надійшло анонімне повідомлення про те, що за адресою:  вулиця Михайлівська 21, б знаходиться вибухівка. На місце події одразу виїхали керівництво районного управління, слідчо-оперативна група, працівники вибухотехнічних та пожежо-технічних досліджень НДЕКЦ при ГУМВС України в м. Києві" - йдеться в повідомленні. У міліції підтвердили "бойові" знахідки в офісі, але назвали їх "предметами, схожими на пістолет марки ТТ і гранату". Зараз міліця проводить перевірку.

Раніше самі дівчата з Femen заявили, що під час міліцейського обшуку в офісі жіночого руху Femen працівники міліції знайшли пістолет і ручну гранату. Лідер руху Ганна Гуцол вважає, що зброю їм підкинули - дуже вже швидко, за її словами, міліція полізла в місце, де врешті і знайшла "предмети" - під стелю. Гуцол називає це провокацією і заявляє - зброї дівчата ніколи не мали і вбивати нікого не збиралися.

 

В середині серпня FEMEN заявили про чергове побиття. Кажуть, близько 21:00 в Одесі побили лідера руху Анну Гуцол, активістку Олександру Шевченко і консультанта Віктора Святського. Наприкінці липня невідомі жорстоко побили Ганну Гуцол в київському кафе "Бліндаж" на Малій Житомирській. 24 липня невідомі дуже жорстоко побили в Києві Віктора Святського. Напади у організації тоді пов'язували з приїздом до Києва президента Росії Володимира Путіна і патріарха Кирила - на святування 1025-річчя хрещення Русі. І одному, і іншому Femen'ки вже відомі - дівчата раніше влаштовували оголені акції протесту перед обома. Зараз в організації кажуть - на них чинять політичний тиск.

 

Теги: Київ