Табачник і Захарченко відправлять в школи плакати

Максим Опанасенко
28 серпня 2013р. 9:03

Табачник і Захарченко відправлять в школи плакати

Міністерство внутрішніх справ і Міністерство освіти і науки схвалили і надрукували навчально-методичні плакати "Безпека дорожнього руху - це життя" для учнів 1-9 класів. Про це повідомляє прес-служба МОН.

"До навчально-методичної розробки увійшли комплект плакатів із вивченням учнями Правил дорожнього руху, методичні рекомендації для вчителів щодо проведення занять із Правил дорожнього руху у загальноосвітніх навчальних закладах, методичні рекомендації з організації роботи загонів юних інспекторів руху, книжка «Правила дорожнього руху України»" - йдеться в повідомленні. Вивчатимуть правила дорожнього руху на спеціальних заняттях у школах. Для школярів молодших класів пропонують вивчати правила в ігровій формі. Старші учні отримають серйозніші завдання.
 


Плакати друкували разом з ТОВ "Видавництво "Поліграф Сервіс". Міністри кажуть - у школах ці матеріали дуже знадобляться, бо тема - страшенно актуальна. За даними МВС, щороку на дорогах гине близько 4 000 дітей і часто причиною стає незнання правил дорожнього руху.

 

 

 

Теги: Київ