Добкін "наїхав" на гравців і президента ПАОК

Максим Опанасенко
28 серпня 2013р. 14:04

Губернатор Харківської області зрадів поразці грецького футбольного клубу "ПАОК" в матчі з німецьким "Шальке". Радістю чиновник вирішив поділитися в своєму Твіттері.


"Пока ПАОК! И играли как уроды, и вели себя как негодяи. А президент у вас полный м...к" - написав Добкін.

Замість "ПАОКа" в Лізі Чемпіонів мав би грати харківський "Металіст". Але незадовго до матчу УЄФА дискваліфікувало клуб з єврокубків на весь сезон. Причина - ситуація 2008 року, а конкретно - матч між "Металістом" і "Карпатами". Місяць тому суд у Лозанні визнав цей матч договірним. Згідно з рішенням суду, у "Металіста" відібрані "бронзові" нагороди сезону 2007/2008, а ряд гравців і функціонерів отримали дискваліфікацію і штрафи.

Президентом "ПАОКа" є російський бізнесмен Євген Саввіді. В інтерв'ю напередодні матчу між "ПАОКом" і "Металістом" Саввіді нібито заявив, що любить грати в шахи, але з власником "Металіста" Сергієм Курченком грати не буде, бо той немовби не справжній власник. Вірогідно, це був натяк на те, що над бізнесменом Курченком стоять "вищі люди". Пізніше ця цитата Саввіді зникла з інтерв'ю, котре було опубліковане у виданні "Взгляд".

Теги: Київ