Директор ІМІ: Журналістів УНІАН тримали під замком

Максим Опанасенко
28 серпня 2013р. 14:25

Виконавчий директор Інституту масової інформації Оксана Романюк заявила про те, що редакторів інформаційного агенства УНІАН кілька годин тримали за зачиненими дверима. Про це Романюк написала у своєму Facebook. 

"За моєю інформацією, сьогодні керівництво УНІАНу замкнуло в кімнаті "неугодних" редакторів, які раніше заявляли про цензуру, та ще кількох співробітників, і утримувало кілька годин. Їх змушували підписати, що вони ознайомлені з наказом про їхнє "переміщення" - наскільки я розумію, із відділу сайту у відділ "моніторингу теленовин", розташований десь на дарниці. Людей тримали зранку і випустили лише десь близько 12ї години дня, при чому, навіть викликали понятих, щоб ті зафіксували факт ознайомлення працівників з наказом, бо ті відмовлялись підписати. Що тепер буде з сайтом уніану - здогадайтеся самі, але люди які боролися проти цензури і джинси вже більше там не працюють" - йдеться в повідомленні Романюк.

У лютому Журналісти УНІАН звернулися до головного акціонера інформагентства Ігоря Коломойського з відкритим листом трудового колективу, в якому йдеться про прохання змінити керівництво та допомогти відновити честь і репутацію агентства. Журналісти звинувачували нове керівництво УНІАН у знищенні репутації, пропаганді влади та недотриманні стандартів професійної етики. Вони пояснюють свою вимогу неодноразовими скандалами, наслідком яких ставали протести журналістів. Міліція по факту цензури в інформаційному агентстві УНІАН складу злочину не побачила та кримінальну справу не порушила.

 

Теги: Київ