В четвер судитимуть Дорожній контроль

Женя Семчук
28 серпня 2013р. 15:03

В четвер 30 серпня о 16 годині відбудеться перше судове засідання у справі Андрія Дзіндзя та  Євгена Єрьоменка. Журналістів "Дорожнього контролю" звинувачують у хуліганстві.

 
 

За версією прокуратури: "У листопаді 2012 року представники громадської організації проникли на територію майданчика столичної ДАІ для тимчасового тримання транспортних засобів по вулиці Зодчих та вчинили там бійку з охороною. Внаслідок таких дій один з працівників штрафмайданчика отримав тілесні ушкодження. Крім того, було пошкоджено ворота, огорожу, приміщення охорони та автомобілі, що знаходились на вказаній території". 

Натомість у активістів Дорожнього контролю версія інша: у 2012-му році журналісти Дорожнього контролю разом з постраждалими водіями приїхали знімати сюжет про незаконну діяльність приватного штрафмайданчику ДАІ. Незважаючи на те, що згідно з чинним законодавством затриманий автомобіль зобов'язані повернути безкоштовно, бізнесмени вимагали 150 гривень за добу зберігання плюс 800 гривень за евакуатор, що в сумі вийшло кілька тисяч гривень. На місце була одразу ж викликана міліція, в присутності якої водії та журналісти Дорожнього контролю зайшли на територію нелегальної стоянки. Через деякий час, охоронець штрафмайданчика викликав групу «підтримки», яка перелізла через паркан. Далі, в присутності міліції, невідомі напали на журналістів і почали битися. В результаті, серйозно постраждав журналіст Андрій Дзіндзя, а також Євген Єрьоменко та Андрій Жуковень - вони були доставлені до лікарні.