КМДА сварить Дніпровську райраду за парк Перемога

Маша Землянська
28 серпня 2013р. 17:40

Прес-секретар головного управління контролю за благоустроєм київміськадміністрації Владислав Шелоков звинуватив керівництво Дніпровської райдержадміністрації в неефективних діях. А все тому що районна влада більше року надсилає громадянам відповіді щодо незаконного будівництва в парку Перемога - запевняє киян: що знесення незаконних споруд - паркану, будинків будівельників, літнього дачного будинку та тенту в якому розміщені ікони священика-забудовника - це компетенція департаменту благоустрою.

Відео про похід киян по кабінетах - виклав член київського комітету "Свобода" Євген Карась:

29 серпня в 16:00 в приміщенні Печерської райадміністрації відбудеться засідання різних гілок виконавчої влади Києва щодо проблеми забудов в парку Перемога.

Скандал із будівництвом Храму всіх святих почався два роки тому. Спершу церковники просто відгородили ділянку, нині ж почалось будівництво. Жодних документів, які підтвердили б дозвіл на будівництво, забудовник за два роки так і не надав. Директор парку Перемоги Олександр Товстоног будівельникам не заважає. До речі, його знають за скандалом із побиттям журналіста порталу Tochka.net: він ударив хлопця металевим прутом по голові, коли той фотографував незаконну забудову. Як до будівельників навідувались кияни - можна прочитати тут.

Теги: Київ , земля , гроші