Забудовник показав «майбутнє» на Тверській

Маша Землянська
29 серпня 2013р. 10:46

Забудовник показав «майбутнє» на Тверській

«Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд», яка має плани на будівництво в притул до будинків на Тверській, презентувала проект майбутньої висотки. Попри протести місцевих мешканців, компанія, яка за даними держреєстру фізичних та юридичних осіб, зареєстрована вона у Києві, на вулиці Раскової, 23, а директором значиться Сергій Пойманов – продовжує рекламувати свій проект, який вже й отримав назву: житловий комплекс «Либідь».

Отже, на місці, де ще два місяці тому був старенький фруктовий сад – а наразі розритий котлован – має вирости будинок більш як у 20 поверхів. Вже й нову адресу йому дали – Боженко, 89. «Окрім зручного розташування важливим є те, що житловий комплекс будується згідно сучасних будівельних норм, що гарантує високу якість будівельних робіт, а зручне планування доповнять позитивне враження про новобудову. Зовнішня інфраструктура району, в якому розташувалась новобудова добре розвинена. Люди оселились тут давно, а тому інфраструктура для комфортного життя поступово розвивалась разом із заселенням. Зараз вона представлена і великими торгівельними мережами і маленькими роздрібними магазинами, торгівельно-розважальними комплексами, банками, кафе, ресторанами, невеликими скверами і дитячими майданчиками. Також тут зручна розвинена транспортна мережа, яка представлена міським громадським транспортом: це маршрутки, метро, тролейбуси. Цінова політика компанії-забудовника конкурентно-спроможна на ринку нерухомості Києва в новобудовах розташованих в діапазоні цього району», - описує «Укрбуд» переваги свого проекту. І – додає фото:


Щоправда, наразі картинка виглядає досить утопічно. Адже розміри земельної ділянки перебільшені рази так у три. До того ж, зовсім неправдиво розміщенні вже існуючі будинки на Боженка та Тверській. Тому скоріш за все новим власникам квартир відкриватиметься вигляд з вікна… на сусідське вікно.

Битва за клаптик землі на Тверській точиться з початку літа. Саме тоді, до місцевих мешканців вперше прийшли забудовники і попередили: готуйтесь до сусід. 27-го червня обурені кияни, які так і не дочекались документів на оренду землі поруч з їхнім будинком - демонтували металевий паркан, яким напередодні захопили забудовники. Тоді ж «Свідомо» з'ясувало, плани на будівництво має компанія "Укрбуд". Проте керівництво компанії спочатку свою причетність приховувало. Натомість будівництво продовжилось – забудовник не пощадив ані дерева, ані дитячий майданчик. Час від часу на місці відбуваються сутички киян та «охоронців» забудови – зазвичай це міцні хлопці в спортивних костюмах. В останнє жителі Тверської «відвоювали» свою прибудинкову територію 21-го серпня – знесли паркан та обмалювали техніку. Проте будівельники за день – повернулися.

Теги: Київ , забудова , земля , гроші