На Печерську "нахімічили" амфетаміну на 240 тисяч

Максим Опанасенко
29 серпня 2013р. 11:52

Київська міліція накрила чергову нарко-лабораторію, цього разу - у Печерському районі. Про це повідомляє прес-служба МВС.

"Організував виробництво 24-річний киянин. Чоловік за освітою – хімік. Тимчасово ніде не працював, проте для свого виробництва винаймав квартиру в елітному районі на Печерську. Раніше молодик вже потрапляв в поле зору правоохоронців. За оперативною інформацією хлопець, використовуючи свої знання в області хімії, кілька місяців займався виготовленням та збутом наркотику. До того ж мав намір розширити власну мережу збуту на території столиці" - йдеться в повідомленні. Затримали хлопця при спробі "сплавити" 400 грамів амфетаміну. Під час обшуку в його квартирі міліціонери знайшли наркотиків на 240 000 гривень.

"До речі, окрім затриманого в квартирі знаходилось ще 2 чоловіків, які не тільки допомагали йому у виготовленні наркотику, а й виступали в якості дегустаторів. Під час візиту правоохоронців вони перебували в стані наркотичного сп’яніння. Окрім цього, у 19-річного хлопця та його 24-річного товариша вилучено значну кількість канабісу" - кажуть в міліції.

За хімвиробництво молодик може сісти на 10 років за грати.

 

Теги: Київ