Київенерго вибачається за відсутність води

Маша Землянська
29 серпня 2013р. 13:21

«Київенерго» просить вибачення за тимчасові незручності через відсутність гарячої води та звертається до мешканців з проханням із порозумінням поставитися до здійснення робіт із підготовки до зими.

«На час проведення гідравлічних випробувань гаряче водопостачання відсутнє зазвичай упродовж двох тижнів. Проте іноді після завершення випробувань відновлення гарячої води може затримуватися на час, необхідний для ліквідації виявлених завдяки випробуванням пошкоджень. Наразі саме випробування – один із найефективніших способів виявити та ліквідувати максимально можливу кількість найбільш зношених ділянок мереж. Так, завдяки випробуванням з початку їх проведення фахівці «Київенерго» виявили понад 900 пошкоджень. Слід зазначити, що це саме ті пошкодження, які б неминуче виникли взимку та залишили киян не лише без гарячої води, а й без тепла у домівках.

Нинішній рівень зношеності тепломереж – близько 60%, тож сьогодні ми не можемо обійтися без випробувань. А здійснити випробування без відключення гарячої води технологічно неможливо», - йдеться у листі «Київенерго».

Наразі багато киян майже все літо сидять без гарячої води. Зокрема, на частині будинків на Борщагiвцi, з'явились оголошення вiд ЖКГ - гарячої води не буде до 7-го жовтня.

 

Теги: Київ , вода