Бізнесмен заборгував Оболоні 1,5 млн за землю

Максим Опанасенко
30 серпня 2013р. 13:32

Прокуратура Оболонського району почала кримінальне провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків приватним підприємством. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Підприємство 4 роки використовувало землю на Оболоні і не платило оренду. "Встановлено, що Київрадою у 2005 року приватному товариству було надано в 3-річну оренду земельну ділянку площею майже 6900 м² на вул. Новозабарська, 21, що на Оболоні, для експлуатації та обслуговування складських та адміністративних будівель. Однак, як з’ясувалося, не зважаючи на закінчення строку договору, товариство продовжувало використовувати ділянку на тих самих умовах. Крім того, починаючи з 2010 року підприємство припинило сплачувати до місцевого бюджету орендну плату за вказану землю, посилаючись на статус платника єдиного податку та звільнення від сплати земельного податку" - йдеться в повідомленні.

У прокуратурі кажуть - платники єдиного податку не платять лише податок за землю, а от оренду якраз сплачувати мають. Підприємці завдали збитків на майже 1,5 мільйони гривень.

Розслідування триває.

 

Теги: Київ