Останнього тітушка судитимуть за два тижні

Галина Танай
30 серпня 2013р. 16:52

Андрія Ярошенка, що відмовився підписати мирову угоду з журналістами Ольгою Сніцарчук та Владом Соделем, судитимуть 13 вересня. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Обвинувачення Ярошенку виділили в окреме кримінальне провадження. Йому закидають хуліганство та  перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. Захист Ярошенка впевнений, що молодику можна інкримінувати тільки грубе порушення громадського порядку. 

Під час мітингів 18 травня журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера Влада Соделя побили біля Софійської площі. Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. В інтернеті також з'явилося відеозвернення Вадима Тітушка, у якому він стверджує, що його найняла опозиція, і журналістів він не бив. Журналісти створили відеоролик, у якому поєднали всі наявні докази, які дозволяють стверджувати, що нападники на журналістів 18 травня, були причетні до Партії регіонів. Депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко заявляла, що документальних доказів того, що Вадим Тітушко побив двох журналістів у Києві на мітингу "Вставай, Україно!" немає. 28 серпня журналісти і "спортсмени" підписали мирову угоду: Тітушко, Пшук і Приходько визнали свою провину в повному обсязі.

Теги: Київ , Тітушко , Содель , Сніцарчук , побиття журналістів