Ще один кривдник черниць з Лаври під вартою

Маша Землянська
31 серпня 2013р. 15:45

Апеляційний суд 30-го серпня підтримав прокуратуру та залишив під вартою одного з підозрюваних у замаху на умисне вбивство настоятельки Свято-Покровського монастиря та її помічниці. Зазначена ухвала апеляційного суду оскарженню не підлягає. Таким чином усі шестеро підозрюваних – під вартою.

«У рамках розслідування кримінального провадження за фактом замаху на умисне вбивство київських черниць мешканцю Коцюбинського було пред’явлено про підозру у вчиненні ще одного злочину стосовно монахинь - «розбій», - йдеться в повідомленні прокуратури.

15-го червня до міліції надійшло повідомлення про те, що на території Києво-Печерської Лаври зникли дві монахині. Для їх пошуку біли задіяні рятувальні служби та підрозділи міліції. За два дні зниклі монахині повернулись на територію Лаври. Міліція стверджує: викрадача Лаврських черниць знайдено. Викрадення панянок здійснили обікрадені шахраями, які підозрювали, що їхні кровні гроші можуть зберігатися у Свято-Покровському жіночому монастирі. У викраденні підозрювали брата екс-нардепа Сергія Бута - у якості запобіжного заходу його посадили на 3 місяці. Та ще п’ятьох чоловік.

 

Теги: Київ , Лавра , міліція