Янукович сходив на урок і наобіцяв комп'ютерів

Максим Опанасенко
1 вересня 2013р. 14:14

Президент Віктор Янукович взяв участь в урочистій лінійці до Дня Знань у школі №78. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Опісля, Янукович пішов на відкритий урок в рамках нацпроекту "Відкритий світ". Цей проект стартував ще в 2010-му. Якщо узагальнити, то його мета - комп'ютер і Інтернет в кожній школі. Це в рамках цього проекту школярам спочатку планували роздавати електронні книги, далі - нетбуки, котрі нібито важко розбити, опісля - планшети. "Отримання планшетів сьогодні учнями – це перший крок. Наступні кроки – це розширення знань в інформаційних технологіях, в IT-технологіях. Ми будемо робити мережу навчальних закладів, які будуть мати спеціалізацію, і одна спеціалізація – це інформаційні технології і IT-технології", - заявив президент.

До 2015-го президент обіцяє комп'ютеризувати всі школи і під'єднати їх до Інтернету. В мерії кажуть, що зараз закінчено перший проект і 54 українські школи отримали мультимедійні комплекси і тд. На закупівлю обладнання, за повідомленням, вже виділено 35 мільйонів державних гривень. Загалом планують виділити 4,7 мільярдів гривень.

Раніше віце-прем'єр Олександр Вілкул і міністр освіти Дмитро Табачник заявляли, що досі не всі школи мають туалети в приміщеннях.

Теги: Київ