Журналісти кажуть - забіяк з ДАІ вже знайшли

Максим Опанасенко
2 вересня 2013р. 7:35

Працівників спецпідрозділу "Кобра", котрі у суботу побили журналіста ТВІ Віктора Міняйла і відібрали у нього гроші, знайшли. Про це у своєму Facebook пише голова Незалежної медіа-профспілки Юрій Луканов.

"Щойно зателефонував Віктор Міняйло, якого менти побили, і сказав, що ментів тих знайшли. Тепер з ними буде розбиратися" - пише Луканов.

У суботу вранці у Круглику (Києво-Святошинський район) працівники спецпідрозділу "Кобра" побили журналіста телеканалу ТВІ Віктора Міняйла. За словами голови Незалежної медіа-профспілки Юрія Луканова, Міняйло їхав забирати собаку після складної операції. На світлофорі його зупинили співробітники ДАІ, перевірили документи, а коли довідалися що він везе гроші на дорогу операцію, відмовившись представитися, запропонували пройти в їхню машину номер 0287. Коли Міняйло вийшов і почав знімати їх на мобільний телефон, один спецназівець схопив ззаду за руки, а інший зі словами «сраний пісака начитався інтернету» почав бити кулаками в по голові, в груди і живіт. Вони затягли його в машину, відмовилися надати телефон, щоб подзвонити дружині і колегам, і погрожували фізичною розправою. Коли Міняйло віддав їм 2 тисячі гривень, які віз щоб оплатити операцію, його відпустили. "Кобра" вже нібито зверталася до Міняйла, аби "владнати" ситуацію. МВС заявило, що зацікавлене у повному і об'єктивному розслідуванні інциденту.

Теги: Київ