Прокуратура взялася за фірму сестри Мельника

Максим Опанасенко
2 вересня 2013р. 7:46

Прокуратура Київської області вимагає повернути державі землю, продану без проведення аукціону. Про це повідомляє прес-служба відомтсва.

Земля знаходиться в місті Ірпінь. Прокуратура вже подала позов про визнання договору купівлі-продажу недійсним. "Прокуратура, провівши перевірку, встановила, що Ірпінська міська рада вирішила продати ПАТ "Київське спеціалізоване ремонтно-будівельне товариство" земельну ділянку без проведення аукціону, оскільки на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомості – металевий вагончик. Однак, в ході перевірки встановлено, що на вказаній земельній ділянці об’єкти нерухомості відсутні. Таке рішення міської ради є порушенням вимог ч. 2 ст. 134 Земельного кодексу України, тобто обов'язковості продажу земельних ділянок державної чи комунальної власності або прав на них на конкурентних засадах (земельних торгах), а тому підлягає скасуванню" - йдеться в повідомленні.

ПАТ "Київське спеціалізоване ремонтно-будівельне товариство" пов'язане з родиною екс-ректора податкового університету Петра Мельника, котрий зараз перебуває в міжнародному розшуку і звинувачується у хабарництві. Фірму очолювала його сестра Олена, акціонерами були його брат Олександр та син Максим. Напередодні Євро-2012 для ректора університету Петро Мельник для викладачів університету коштом держбюджету купує квартири в новобудові Ірпеня. Саме ПАТ "Київське спеціалізоване ремонтно-будівельне товариство" береться за будівництво. В результаті, квартири університет придбав у півтора-два рази дорожче від вартості помешкань у Києві - приблизно 2,4 тисячі доларів за квадрат.

 

Теги: Київ