Побитий "Коброю" журналіст про інцидент (відео)

Максим Опанасенко
2 вересня 2013р. 9:23

Активісти організації "Дорожній контроль" взяли інтерв'ю у журналіста ТВІ Віктора Міняйла, котрий заявив про те, що у суботу його побили працівники спецпідрозділу "Кобра".

Ось відео:

"Дорожній контроль" знайшов фотографію нападників. Їхні прізвища Бакай і Поліщук:

Активісти кажуть - один із співробітників, а саме - Бакай - їхній давній "знайомий": "Данные события - это прямое следствие того, что прокуратура и руководство МВД отказалось наказывать инспектора КОБРЫ Бакая О.В. за его нападение на журналиста "Дорожного контроля" Андрея Дзиндзю в ноябре 2011 года. Тогда, данное преступление сошло Бакаю с рук. Напомним, что вечером 27 ноября 2011 года в г. Киеве сотрудник спецподразделения КОБРА Бакай Олег Владимирович с грубейшим нарушением Поручения Президента Украины от 1 сентября 2011 года беспричинно остановил транспортное средство, что было зафиксировано на видеокамеру А.Дзиндзей. Когда Бакай О.В. увидел факт видеофиксации, он, с целью уничтожить улики и избавиться от свидетелей, с применением грубой физической силы, нанес удары по видеокамере журналиста "Дорожного контроля" - кажуть в "Дорожньому контролі".

У суботу вранці у Круглику (Києво-Святошинський район) працівники спецпідрозділу "Кобра" побили журналіста телеканалу ТВІ Віктора Міняйла. За словами голови Незалежної медіа-профспілки Юрія Луканова, Міняйло їхав забирати собаку після складної операції. На світлофорі його зупинили співробітники ДАІ, перевірили документи, а коли довідалися що він везе гроші на дорогу операцію, відмовившись представитися, запропонували пройти в їхню машину номер 0287. Коли Міняйло вийшов і почав знімати їх на мобільний телефон, один спецназівець схопив ззаду за руки, а інший зі словами «сраний пісака начитався інтернету» почав бити кулаками в по голові, в груди і живіт. Вони затягли його в машину, відмовилися надати телефон, щоб подзвонити дружині і колегам, і погрожували фізичною розправою. Коли Міняйло віддав їм 2 тисячі гривень, які віз щоб оплатити операцію, його відпустили. "Кобра" вже нібито зверталася до Міняйла, аби "владнати" ситуацію. МВС заявило, що зацікавлене у повному і об'єктивному розслідуванні інциденту.

Теги: Київ