Суд оголосив Титушку вирок

Максим Опанасенко
2 вересня 2013р. 11:40

Шевченківський райсуд виніс рішення у справі побиття журналістів Влада Соделя і Ольги Сніцарчук. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

Суд підтвердив всі умови, котрі журналісти прописали разом з нападниками у мировій угоді 28 серпня. На мирову з журналістами пішли троє з чотирьох нападнидників - Вадим Титушко, Михайло Пшук і Сергій Приходько. Протягом трьох місяців обвинувачені мають сплатити Сніцарчук і Соделю повне відшкодування матеріальної та моральної шкоди - це приблизно 36 тисяч гривень. Крім того, трійця зобов’язалась публічно перепросити перед журналістами медіа. Одному з підсудних дали три роки позбавлення волі з іспитовим терміном на два роки, двом іншим - по два роки позбавлення волі з іспитовим терміном у півтора. Четвертий обвинувачуваний - Андрій Ярошенко -  підписувати мирову відмовився. Він заперечує, що інцидент із побитими журналістами був хуліганством, і впевнений:  йому можна інкримінувати тільки грубе порушення громадського порядку. 

21 червня, Шевченківський районний суд Києва провів попереднє слухання за звинуваченням Титушка у побитті журналістів 18 травня під час масових заходів у Києві. Під час мітингів 18 травня журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера Влада Соделя побили біля Софійської площі.Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. В інтернеті також зявилося відеозвернення Вадима Титушка, у якому він стверджує, що його найняла опозиція і він журналістів не бив. Журналісти створили відеоролик, у якому поєднали всі наявні докази, які дозволяють стверджувати, що нападники на журналістів 18 травня, були причетні до Партії регіонів. Колеги Сніцарчук і Соделя з різних видань і телеканалів провели вже декілька акцій на підтримку журналістів, в тому числі - і кількаденне ночування під будівлею Міністерсва внутрішніх справ. Проте депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко заявила, що документальних доказів того, що Вадим Титушко побив двох журналістів у Києві на мітингу "Вставай, Україно!" немає.

 

Теги: Київ