Жертві Азовської трагедії підкинули грошей

Маша Землянська
2 вересня 2013р. 13:41

Генконсул в Ростові-на-Дону зустрівся з потерпілим від зіткнення з катером берегової охорони прикордонної служби Росії в Азовському морі Олександром Федоровичем та його адвокатом. На зустрічі обговорили як захищатимуть чоловіка під час розслідування порушеної проти нього російською стороною кримінальної справи.

«Федоровичу на його звернення також було надано фінансову допомогу. Стан здоров’я громадянина України задовільний. Відбулася зустріч представника Генконсульства України зі слідчим, який веде справу Федоровича, під час якої вкотре доведено офіційну позицію української сторони щодо зазначеної справи», - повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

17-го липня в Азовському морі сталося зіткнення українського човна і катера берегової охорони прикордонної служби Росії. Судно рибалок перекинулося, в результаті чого загинули четверо громадян України, одного вдалося врятувати. Щодо вцілілого Олександра Федоровича порушили справу в Росії за браконьєрство. В одному з сюжетівТСН, з'явилось відео, на якому російські прикордонники топлять човен з українськими рибалками. На відео видно: рибалок добивають абсолютно свідомо. Є дані, що в українців також стріляли з близької відстані. 29-го серпня Генеральна прокуратура направила міжнародно-правове доручення компетентним органам Російської Федерації про міжнародну правову допомогу у кримінальному провадженні стосовно інциденту.

 

Теги: Київ , смерть , Росія