Троє торговців жінками залишились без тюрми

Маша Землянська
2 вересня 2013р. 14:16

Набув чинності вирок Дніпровського районного суду стосовно трьох учасників організованого злочинного угруповання, котрі вербували українок та вивозили їх за кордон для сексуальної експлуатації. Наразі усі троє отримали за торгівлю людьми по 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном у 2 роки кожному.

"Встановлено, що у серпні 2011-го року 40-річний житель Закарпаття організував та очолив групу, до складу якої входило ще двоє спільників - мешканці Дніпропетровської та Запорізької областей. Зловмисники підшуковували молодих дівчат привабливої зовнішності та пропонували вигідне працевлаштування за кордоном. Жінкам обіцяли офіційні посади танцівниць у нічних клубах Західної Європи, велику заробітну платню, безкоштовне проживання та харчування. Учасники злочинного угруповування фінансували отримання усіх необхідних виїзних документів, оплачували для них оренду так званих перевалочних пунктів у містах України, контролювали перевезення залізничним транспортом через кордон", - йдеться в повідомленні Служби безпеки.

У лютому 2012-го року співробітники СБУ затримали організатора угруповання та його пособників на пропускному пункті «Мостицька залізнична станція» Західного регіонального управління прикордонної служби України під час проходження паспортного контролю. Зловмисники намагалися переправити через кордон двох завербованих ними жінок 26-ти та 27-ми років. За свої незаконні дії організатор повинен був отримати 3 тисячі євро, а його спільники по тисячі євро за кожну дівчину.

Теги: Київ , гроші