Київводоканал рекламує свою промивку труб

Маша Землянська
2 вересня 2013р. 14:35

«Київводоканал» звертається до керівників столичних підприємств із проханням вчасно проводити промивку каналізаційних мереж абонентів. І щоб не було неприємностей – радять замовляти ці послуги у них.

«Задля уникнення непорозумінь та убезпечення столичних підприємців від неякісного надання послуг, радимо довірити виконання подібних робіт справжнім фахівцям своєї справи – працівникам ПАТ «АК «Київводоканал», яке вже понад 120 років займається обслуговуванням каналізаційних мереж Києва. Адже виконання профілактичної промивки із порушенням технології призводить до вкрай негативних наслідків – починаючи з утворення жирових пробок на мережах абонентів, що зрештою призводить до повної закупорки труби і виливанню стоків на поверхню через люки та зливні отвори у будівлі, і, закінчуючи залповими скидами шкідливих речовин високої концентрації до міських мереж водовідведення, що негативно впливає на їх і без того незадовільний стан, а також створює додаткове навантаження  на очисні споруди Бортницької станції аерації», - йдеться в повідомленні прес-служби Київводоканалу.

І додають контакти: «Для замовлення послуг з профілактичної промивки абонентських мереж водовідведення ви можете звернутись до Диспетчерської ДЕКГ (Департаменту експлуатації каналізаційного господарства) за телефоном 044-599-48-40 або за адресою Харківське шосе, 50-а».

 

Теги: Київ , вода