Киян агітують "вступити" в США

Маша Землянська
2 вересня 2013р. 15:55

У Facebook з'явилась група "Референдум о втуплении Украины в США", учасникам якої пропонують альтернативний Митному та Європейському Союзам варіант - приєднатися до США.

"Нас більше 7 000 осіб - найкращі люди України! Нині ми маємо почати діяти – вимагати від Президента включити у майбутній Референдум третій варіант – Вхід до США у якості 10 нових Штатів. Найпростіша дія - поширити посилання на сторінку http://pravonarodu.org/?p=270, де пояснюється чому вступ до США єдиний позитивний сценарій розвитку України. Наразі, нам пропонують обрати - Європейський чи Митний Союз? Хрін не солодший за редьку, як кажуть в Московії. Мало хто акцентує увагу на позитивних моментах вступу до ЄС чи МС. Певно що їх просто нема. В ЄС ми тікаємо від Росії і совкового минулого. Росія нас не відпускає. Ото і весь вибір. Ніякого позитиву. ЕЛІТА! Прийшов час діяти, діяти злагоджено, швидко, спільно. Дії мають бути влучними і ефективними. Інакше не бачити нам світлого майбутнього як власних вух!", - йдеться в коментарях на сторінці.

Підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом можливе на саміті Східного партнерства у Вільнюсі - 28-29 листопада. Зараз в Україні, Росії і частково - у країнах Євросоюзу триває політичне протистояння, котре має на меті визначити подальшу долю України. Російська Федерація прагне, аби Україна вступила до Митного союзу. І обіцяє - якщо ми зблизимося з ЄС, то взамін отримаємо доволі жорсткі санкції з російського боку. Це вже було продемонстровано в серпні, коли в українських виробників виникли проблеми з експортування товарів до Росії.

Теги: Київ , європа