В СБУ новий донецький керівник

Маша Землянська
2 вересня 2013р. 16:45

Віктор Янукович змінив керівників управлінь СБУ у семи областях. Таокж президент призначив нового начальника Головного слідчого управління Служби безпеки - Максима Ленко.

До Києва Ленко приїхав з Донеччини, де народився у 1976 році у Горлівка. У 1999-му році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Працював в органах прокуратури з 1999-го року. Спочатку як стажер на посаді слідчого, старшого слідчого прокуратури Горлівка, старшого слідчого, слідчого в особливо важливих справах, прокурора, старшого прокурора відділу прокуратури Донецької області, старшого прокурора, начальника відділу, заступника начальника Головного управління - начальника управління  Генеральної прокуратури. З березня 2013-го року - призначений заступником головного прокурора Києва.

Керівником управління СБУ в Житомирській області замість Олександра Наумова став Роман Семенченко, у Вінницькій області - замість Сергія Ратієва Вадим Запорожець, в Чернігівській області - замість Валерія Кріпака Олександр Довженко.

 

Теги: Київ , СБУ