Храм в парку "Перемога" мають знести

Максим Опанасенко
3 вересня 2013р. 15:01

Чиновники Дніпровської райдержадміністрації ухвалили рішення рекомендувати мерії знести забудову в парку "Перемога". Про це повідомляє прес-служба "Свободи" з засідання Дніпровської РДА з цього питання.

"Своєю чергою, заступник начальника юридичного відділу Дніпровської адміністрації  підтвердив, що жодних дозволів на будівництво та землевідведення немає. Представник адміністрації О.Дейнека, яка головувала на засіданні, запропонувала забудовникам самостійно демонтувати споруду. Врешті-решт, районна комісія постановила рекомендувати міській комісії з питань впорядкування і демонтажів тимчасових споруд знести незаконну забудову" - йдеться в повідомленні.

Раніше прес-секретар головного управління контролю за благоустроєм київміськадміністрації Владислав Шелоков звинуватив керівництво Дніпровської райдержадміністрації в неефективних діях. Скандал із будівництвом Храму всіх святих в парку "Перемога" почався два роки тому. Спершу церковники просто відгородили ділянку, нині ж почалось будівництво. Жодних документів, які підтвердили б дозвіл на будівництво, забудовник за два роки так і не надав. Директор парку Перемоги Олександр Товстоног будівельникам не заважає. До речі, його знають за скандалом із побиттям журналіста порталу Tochka.net: він ударив хлопця металевим прутом по голові, коли той фотографував незаконну забудову. Як до будівельників навідувались кияни - можна прочитати тут.

 

 

Теги: Київ