Титушки і міліція били сім'ю журналістки Маслової

Галина Танай
4 вересня 2013р. 8:40

Ввечері вівторка, 3 вересня, група "спортсменів" і міліціонерів побила родину журналістки Катерини Маслової просто на подвір'ї будинку. Дісталось і активісту "Дорожного контролю" Андрію Дзиндзі, що приїхав на допомогу. Про це у своєму фейсбуці повідомила Катерина Маслова.

Титушки заявились на Клименка, 25 близько 19:00. Кілька годин десяток молодиків ломився в двері з вимогами Масловій припинити писати статті й віддати комп'ютери. Після цього, за словами журналістки, вони спровокували бійку з родичами Катерини, виманивши їх надвір. На місце події приїхав журналіст та активіст "Дорожного Контролю" Андрій Дзиндзя - йому теж дісталось від титушок.

" Осада моей квартиры, продолжавшаяся с 19 часов, оканчивается. Группа титушков рассаживается по машинам. Из окна плохо видно, темно. Но все мои дети, невестки и сваты во дворе. Слегка побитые, но довольные. Чем вызвано такое внимание ко мне - не знаю. Но крики слышу - Маслова, ты сдохнешь, как Гонгадзе. Я выходила во двор и объясняла уродам - сдохнете ВЫ ВСЕ, вас повесят на фонорях. Не верят))))))))" - описала Маслова завершення інциденту.

Теги: Київ , титушки , побиття , Маслова , Дзиндзя