Таткова робота псує дитячу поведінку

Маша Землянська
4 вересня 2013р. 11:46

Таткова робота псує дитячу поведінку

У татусів, що проводять багато часу на роботі - ростуть сини, які мають проблеми з поведінкою. Вчені виявили зв'язок між завантаженою робочим тижнем і поганою поведінкою хлопчиків.

Автора дослідження Сари Джонсон з Кутрінського університету, аналізувала дані майже трьох тисяч дітей, що народилися у період між  1989-им та 1991-им роками. Про поведінку дітей Джонсон і колеги впізнавали в ході перевірок. Вони проводилися, коли дітям виповнювалося п’ять, вісім та десять років. Із загального числа батьків приблизно 18% татусів працювали більше 55 годин на тиждень. І, якщо у них були хлопчики, то вони частіше погано себе вели в порівнянні з синами батьків, працюючих менше 55 годин.

Під поганою поведінкою малися на увазі прояви агресії, нездатність контролювати емоції, неслухняність. А ось завантаженість на роботі матерів ніяк не впливала на поведінку синів, як і робота татків на поведінку дочок. Що стосується дівчаток, вчені припускають ймовірність того, що ефект виявиться в більш пізньому віці або в іншій формі.

Фото з сайту Barbusak

 

Теги: Київ , діти