ДАІшники нагадують про катафоти на одязі

Максим Опанасенко
4 вересня 2013р. 12:37

ДАІшники нагадують про катафоти на одязі

ДАІ нагадує про необхідність пішоходів оздоблювати свій одяг світлоповертаючими елементами. Про це повідомляє ДАІ Київської області.

"У осінньо-зимовий період зростає кількість дорожньо-транспортних пригод, у тому числі і ДТП за участю та з вини пішоходів. З початку року за участю пішоходів сталося 262 ДТП, в яких 68 людей загинуло та 230 травмовано. Oсновними причинами цих аварій є скорочення світлового дня, перехід в невстановленому місті, несподіваний вихід на проїжджу частину, перебування у нетверезому стані, погіршення погодних умов, а також недостатня видимість на автодорогах" - йдеться в повідомленні. Саме для того, аби водії могли бачити пішохода, і потрібно вішати на себе катафоти, світлоповертаючи плівки тощо.

Їх можна прикріпити на взуття, рюкзак, сумку чи куртку.

Особливо це стосується дітей, котрим доводиться ходити до школи через місця зі жвавим рухом авто. "Застосування світловідбивних елементів на одязі допоможе дітям стати більш помітними на дорозі. Водій автомобіля виявляє пішохода, що має світловідбиваючі елементи із значно більшої відстані в порівнянні з пішоходом без них. При русі з ближнім світлом фар відстань збільшується з 25-40 метрів до 130-140 метрів, а при русі з дальнім світлом - відстань збільшується до 400 метрів. При застосуванні світловідбиваючого елементу ризик наїзду на пішохода знижується в 6-8 разів!" - кажуть у ДАІ. І просять берегти себе і своїх дітей.

 

Теги: Київ