НАУ посилено охороняють - зустрічають Януковича

Максим Опанасенко
4 вересня 2013р. 14:22

З самого ранку в'їзд на територію Національного авіаційного університету був перекритим, сюди стягнулося багато міліції і охорони. Про це "Свідомо" повідомили студенти університету. Вони також кажуть - таким чином університет приготували до візиту президента Віктора Януковича.

"Міліція і ДАІ стояли обабіч дороги біля НАУ. Територію закрили" - каже студентка Вікторія. "Было много милиции, охраны и шариков" - підтверджує Євгенія. Усі студенти, з якими нам вдалося поспілкуватися, вживу гаранта так і не побачили. Вони навіть не знають, для чого він приїхав: "Если бы это было официально, то так как это заведено в НАУ, по определенному количеству собирали бы студентов с каждой группы и дресс-код - форма. Но этого не было" - каже Євгенія.

Студентка Анастасія каже - списки присутніх хлопців і дівчат таки робилися. І частині довелося йти на зустріч. Кожного обшукують і запитують паспорт: "Нема чому радіти шо він тут,зриває своєю присутністю пари.Звичайно студенти деякі раді шо не на парах,але він міг би на вихідих приїхать,все рівно нічого не робить. До того ж студентів там обшукують щоб вони зайшли в наш ЦКМ. А головне з паспортом!".

Дотелефонуватися до прес-служби університету нам не вдалося - телефони не відповідають. На сайті Адміністрації президента також ні слова про візит до авіаційного вишу.

Судячи з камер спостереження сервісу "Видеопробки", що розміщені на проспекті Комарова (там, де і знаходиться НАУ), заторів зараз немає. Міліції і ДАІшників, принаймні поруч з університетом, також не видно.

Ми повідомимо, коли отримаємо конкретнішу інформацію.

Теги: Київ