Важкі вантажівки відправили в ДАІ за дозволом

Маша Землянська
4 вересня 2013р. 15:11

Кабінет міністрів змінив правила перевезення для вантажівок. Відтепер якщо вага вантажу перевищує допустиму норму – компанії-перевізнику треба звернутися до ДАІ і отримати дозвіл або з продемонструвати документ про внесення плати за проїзд.

Отже, щоб подати таку заяву потрібно зазначити маршрут, дані про вантаж та контакти перевізника. Крім того потрібні копії погоджувальних документів з такими інстанціями: власниками вулично-дорожньої мережі, залізничних переїздів, мостового господарства, служб міського електротранспорту та інших. Рішення про видачу або заборону дозволу на проїзд приймає безпосередньо ДАІ у 10-денний термін.

В липні, водії вантажівок виходили на страйки. Далекобійники розказали "Свідомо", що введення обмежень на вагу фур торкнулося не всіх перевізників. "Згідно з новими обмеженнями - за перевищення маси фури у 38 тонн - треба платити штраф від 15-ти до 17-ти тисяч гривень. Однак фірмі "Трансервіс", наприклад, вдається і далі перевозити набагато більші обсяги. А штрафи їх обходять стороною. Ми змирились з новими нормами, але не збираємось миритись із лобіюванням інтересів обраних компаній", - говорить Олександр. 22 травня прем'єр-міністр Микола Азаров визначив, що в руйнуванні українських доріг винні водії і чиновники, що дозволяють водіям недбало ставитися до дорожнього полотна.

 

Теги: Київ