Міндоходів заблокував нові рахунки WebMoney

Маша Землянська
5 вересня 2013р. 8:07

Міністерство доходів та зборів домоглося блокування нових рахунків платіжного сервісу WebMoney, на яких знаходиться близько мільйона гривень. Про це йдеться в повідомленні Міндоходів, передає "Інтерфакс-Україна" .

"Було встановлено, що замість того, щоб виконати вимоги Нацбанку і узаконити свою діяльність, платіжний сервіс WebMoney відкрив нові рахунки і, швидше за все, не попередив своїх клієнтів про можливі проблеми з цими рахунками", - повідомили в прес -службі. - "Відповідно був поданий позов до суду, і, за рішенням суду, були заблоковані рахунки, на яких знаходилися гроші WebMoney. Всього заблоковано близько 1 мільйон гривень".

2-го червня київський офіс системи інтернет-розрахунків WebMoney.UA, а також домівки кількох топ-менеджерів компанії - обшукали, було вилучено сервери компанії. Варто зазначити, що з 2009 року Нацбанк відмовляється погоджувати правила роботи WebMoney в Україні, не вважаючи її системою онлайн-платежів. У жовтні 2012-го року парламент ухвалив закон, що посилює контроль за функціонуванням систем електронних грошей. Емітувати їх відтепер можуть тільки банки. 13-го червня податкова заблокувала більше 60 мільйонів гривень на рахунках системи онлайн-платежів WebMoney.UA. За повідомленням НБУ, кількість електронних грошей в обігу в Україні станом на червень - становила близько 7,5 мільйонів гривень.


 

 

Теги: Київ , гроші