Береги Дніпра біля Межигір'я посилять за 10 млн

Маша Землянська
5 вересня 2013р. 10:00

Дніпровське басейнове управління водних ресурсів Держагентства водних ресурсів України 28-го серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Собі» на укріплення берега Київського водосховища для захисту від підтоплення села Старі Петрівці Вишгородського району. Вартість угоди склала 10,24 мільнів гривень. Про це повідомляють Наші Гроші з посиланням на «Вісникдержавних закупівель».

Згідно з техзавданням берег мають розчистити від чагарника й укріпити габіонами, укоси – протиерозійними конструкціями, по завершенню робіт берег засипати ґрунтом і засіяти травою. Роботи фінансують з держбюджету, завершити повинні до кінця поточного року.

Село Старі Петрівці розташоване впритул до Нових Петрівців, де знаходиться резиденція «Межигір’я». Берегоукріплювальні роботи в Нових Петрівцях замовляли минулого року, тоді підряд вартістю 2,50 мільони також отримало ТОВ «Собі». Фірму «Собі» заснували Сергій Надєєв та Анатолій Шалопут, пишуть Наші Гроші. Останній є також одним з співзасновників ТОВ «Інвес». Ця компанія відома зведенням багатоповерхового будинку в Маріїнському парку поряд з Верховною Радою, яку після обрання президентом хотів, але не змін знести Віктор Ющенко.

Теги: Київ , гроші , Янукович , Президент